Čas na serveru 22:21:46

František Hodonský
Sochařské zátiší

Id: 533901

Sochařské zátiší

  •  / Sochařské zátiší / František Hodonský

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno a datováno ve spodní části, autorsky olištováno, získáno z ateliéru autora

zobrazeno: 28x

Vyvolávací cena:
12 000

13 500

2024,12-1,02,20,24,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu