František Hodonský
Ve tmách zelených
Id: 533902
olej/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno, publikováno v knize František Hodonský, str. 158, získáno z ateliéru autora
zobrazeno: 373x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
31 000 Kč
2024,12-1,02,21,12,00
minimální příhoz 1 000 Kč