František Jiroudek
Výlov rybníka
Id: 216903
olej/plátno, rozměr 87,5 x 108 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu
zobrazeno: 1661x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
85 000 Kč
Příhozy: 71