Ivan Mládek
Upálení Andreje Babiše v Bruselu
Id: 529904
giclée tisk/papír Velké Losiny, č. 1/1, rozměr 42 x 29 cm, značeno v tisku a fixem vpravo dole, zaskleno, rámováno, vytvořen pouze jediný exemplář
zobrazeno: 737x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
2024,12-1,03,21,17,00
minimální příhoz 1 000 Kč