Čas na serveru 11:29:03

Ivan Mládek
Upálení Andreje Babiše v Bruselu

Id: 529904

  •  / Upálení Andreje Babiše v Bruselu / Ivan Mládek

giclée tisk/papír Velké Losiny, č. 1/1, rozměr 42 x 29 cm, značeno v tisku a fixem vpravo dole, zaskleno, rámováno, vytvořen pouze jediný exemplář

zobrazeno: 737x

Vyvolávací cena:

21 000

2024,12-1,03,21,17,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu