J. Medr ?
Parta
Id: 1216
olej/plátno, rozměr 39,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1644x
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 000 Kč