Čas na serveru 15:11:57

J. Medr ?
Parta

Id: 1216

Parta

  •  / Parta / J. Medr ?
  •  / Parta / J. Medr ?

olej/plátno, rozměr 39,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1644x

Vyvolávací cena:
500

6 000