Milenci
Id: 446302
fotografie/kapa deska, rozměr 38,5 x 49,5 cm, značeno v horní části, rámováno, na zadní straně přípis autora, kapa deska lokálně mírně zvlněná
zobrazeno: 1039x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
16 100 Kč