Johan Streitschek
Zátiší s ovocem a číší
Id: 222
olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 31 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 1880, obraz i rám v původním velmi dobrém stavu, na obrazu původní zažloutlý lak
zobrazeno: 6231x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč