Josef Istler
Abstrakce v modré
Id: 41003
kombinovaná technika/papír, rozměr 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2738x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč