Josef Istler
Abstraktní strom
Id: 10504
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 58 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 89, zaskleno, autorsky rámováno, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2407x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
21 100 Kč