Josef Istler
Akt
Id: 132903
tužka/papír, rozměr ve výřezu 35 x 29 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 3404x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
8 800 Kč