Josef Istler
Hlava
Id: 183019
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, signováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1541x
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč