Josef Istler
Hlava
Id: 193657
nátisk/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, signováno, datováno a pospáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2979x
Vyvolávací cena:
300 Kč
800 Kč