Josef Istler
Hlava
Id: 436701
kombinovaná technika/papír, rozměr 58 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1903x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 53