Josef Istler
Hlava
Id: 1505501
olej/lepenka, rozměr 49 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, původní dobové rámování, sklo volné v rámu
zobrazeno: 4285x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
11 000 Kč