Josef Istler
Kompozice
Id: 110507
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 1820x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 150 Kč