Josef Istler
Konvolut pěti kusů
Id: 290208
konvolut pěti kusů různých litografických technik na papíře, rozměry od 34,5 x 41,5 cm do 22 x 16 cm, značené, některé s věnováním, datované, číslované, stav viz foto, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2253x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 76