Josef Istler
Korál
Id: 460601
kombinovaná technika/monotyp/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 10 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 842x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč