Josef Istler
Město
Id: 323503
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2541x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
54 000 Kč