Josef Istler
Objekt
Id: 362604
kombinovaná technika/asambláž/olej/dřevěná deska, rozměr 71 x 51 cm, značeno vpravo dole, datováno 1967, rámováno
zobrazeno: 1299x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
61 000 Kč