Josef Istler
Pastýřka putující k dubnu
Id: 512303
lept/ruční papír, rozměr listu cca 50 x 35 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 799x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč