Josef Istler
Strom
Id: 20501
kombinovaná technika/plátno/karton, rozměr 24 x 18 cm, signováno uprostřed vpravo, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2442x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč