Josef Istler
Strom
Id: 20601
kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 43 x 34 cm, signováno vlevo dole, paspartováno zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 2987x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč