Josef Istler
Torzo ženy
Id: 507801
barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 34,7 x 24,7 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 511x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč