Karel Hoffmann
Květinové zátiší
Id: 13401
olej/plátno, rozměr 65 x 53 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2749x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč