Čas na serveru 12:53:01

Krištof Kintera
Situace k zamyšlení

Id: 538801

Situace k zamyšlení

  •  / Situace k zamyšlení / Krištof Kintera

kombinovaná technika/překližka, rozměr 103 x 73 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, vystaveno v r. 2019 v KALI Gallery Lucern, Švýcarsko

zobrazeno: 515x

Vyvolávací cena:
15 000

21 000

2024,12-1,03,21,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu