Čas na serveru 14:26:09

Aukce CI/2024

Jaroslav Vlasák - Orátio

Jaroslav Vlasák
Orátio

Id: 530802

kombinovaná technika, olej/akryl/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Tomáš Bím - Tenisové zátiší

Tomáš Bím
Tenisové zátiší

Id: 507806

litografie/papír, rozměr listu 32 x 22 cm, značeno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Ivan Mládek - Pocta O. Wichterlovi

Ivan Mládek
Pocta O. Wichterlovi

Id: 524502

giclée tisk/papír Velké Losiny, rozměr 42 x 29 cm, značeno a číslováno 1/5 ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Ota Janeček - Jaro

Jaro

Id: 502604

barevný linoryt/papír, rozměr listu 27 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Oldřich Kulhánek - Skladatelé

Oldřich Kulhánek
Skladatelé

Id: 519408

barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 18 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Jindra Kocourek - Automobil

Jindra Kocourek
Automobil

Id: 489610

olej/sololit, rozměr 28 x 29 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Arthur Boris Klein - Fronta na toaletu

Arthur Boris Klein
Fronta na toaletu

Id: 525503

kombinovaná technika, akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 18 x 47 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Zdeňka Marschalová - Zátiší s podzimní kyticí

Zdeňka Marschalová
Zátiší s podzimní kyticí

Id: 511109

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Winter Neprakta - Dvanáct měsíců

Jiří Winter Neprakta
Dvanáct měsíců

Id: 483419

tuš/papír, rozměr listu 22,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, autorské razítko na zadní straně, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Smetana - Přístav Civita Vecchia

Jan Smetana
Přístav Civita Vecchia

Id: 512305

litografie/papír, rozměr listu 34 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Slavoj Kovařík - Hlava

Slavoj Kovařík
Hlava

Id: 526604

olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Istler - Nařvan

Josef Istler
Nařvan

Id: 507802

barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 37 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

Josef  Istler - Torzo ženy

Josef Istler
Torzo ženy

Id: 507801

barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 34,7 x 24,7 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 600

Detail