Čas na serveru 02:34:40

Aukce LXXXXV/2024

Ota Bubeníček - Pohled do krajiny

Ota Bubeníček
Pohled do krajiny

Id: 472102

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jaroslav Vlasák - Svatyně

Jaroslav Vlasák
Svatyně

Id: 472303

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 75 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Kristian Kodet - Spojené hlavy

Kristian Kodet
Spojené hlavy

Id: 473101

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Salvador Dalí - The Kiss

Salvador Dalí
The Kiss

Id: 473403

barevná litografie/ruční papír/zdobeno zlatým prachem, rozměr ve výřezu 46,5 x 29 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Zdeněk Červinka - Dáma pronásledovaná hranostajem

Zdeněk Červinka
Dáma pronásledovaná hranostajem

Id: 474101

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 60 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

30 000

Detail

František  Tichý - Paganini

František Tichý
Paganini

Id: 471603

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Jaroslav Horejc - Spící satyr

Jaroslav Horejc
Spící satyr

Id: 474301

patinovaná bronzová plastika na dřevěném podstavci, celková výška 30 cm, bez podstavce 20,5 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

28 500

Detail

Robert Jiran - Zamyšlená

Robert Jiran
Zamyšlená

Id: 433114

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Adolf Born - Odysseus přilákán zpěvem Sirén

Odysseus přilákán zpěvem Sirén

Id: 475102

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 51 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Adolf Born - Strýc Alfons

Strýc Alfons

Id: 477202

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

28 000

Detail

Patrik Saudek - Hrom do Police!

Patrik Saudek
Hrom do Police!

Id: 477207

akryl/tuš/plátno fixované na sololitu, rozměr 85 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno na levé straně, rámováno, (námět Kája Saudek, kresba Patrik Saudek), na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem

Vyvolávací cena:
9 500

28 000

Detail

Jiří Anderle - Tři generace

Tři generace

Id: 467801

kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu 32,5 x 47,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jan Kristofori - Desinformasijon

Jan Kristofori
Desinformasijon

Id: 472101

strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Karel Hodr - Karlův most

Karel Hodr
Karlův most

Id: 473703

olej/karton, rozměr ve výřezu 19 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Patrik Saudek - Rohatá gazela L.A.

Patrik Saudek
Rohatá gazela L.A.

Id: 477206

akryl/tuš/plátno fixované na sololitu, rozměr 85 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, na zadní straně Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem

Vyvolávací cena:
9 500

27 000

Detail