Čas na serveru 02:36:45

Aukce LXXXXV/2024

Jiří Anderle - Dohoda o zavržení

Dohoda o zavržení

Id: 471402

barevný lept/papír, rozměr listu 63 x 75 cm, značeno a číslováno ve spodní části, datováno a popsáno v tisku, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 856

Detail

Gustav Macoun - Chaloupky na Českomoravské vysočině

Gustav Macoun
Chaloupky na Českomoravské vysočině

Id: 468203

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 70 x 90 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, na zadní straně znalecký posudek "z ochoty" od F. X. Harlase

Vyvolávací cena:
7 500

19 500

Detail

Josef Procházka - Zima na potoce

Josef Procházka
Zima na potoce

Id: 472603

olej/sololit, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Jan Baptist Lambrechts - okruh - Venkovská domácnost s novorozencem

Jan Baptist Lambrechts - okruh
Venkovská domácnost s novorozencem

Id: 476603

olej/plátno, rozměr 36,5 x 41 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

19 100

Detail

Salvador Dalí - Spánek s orchestrem

Salvador Dalí
Spánek s orchestrem

Id: 473402

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 48 x 60 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí"

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jan  Zrzavý - Krokova dcera, Teta

Krokova dcera, Teta

Id: 474602

litografie/papír, rozměr ve výřezu 11 x 7,5 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno, příloha Veraikonu 1920, uvedeno v soupisu Grafické dílo Jana Zrzavého (František Dvořák, 1977), dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 56

Jan  Zrzavý - Autoportrét

Autoportrét

Id: 462202

tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen vzkaz Jana Zrzavého paní Editě podepsaný autorem (4.8.1976)

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Olbram Zoubek - Jarmilo!

Jarmilo!

Id: 465303

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1994

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Stanislav  Vajce - Krajina za zdí

Stanislav Vajce
Krajina za zdí

Id: 470901

kombinovaná technika, tempera/lak/plátno, rozměr 67 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, barva na několika místech přilepená na skle

Vyvolávací cena:
12 000

18 000

Detail

Jan  Zrzavý - Autoportrét

Autoportrét

Id: 462203

tužka/papír, rozměr listu 15 x 10 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v autorově monografii Jan Zrzavý (naps. Miroslav Lamač, Praha 1980) na str. 4, přiložena originální korespondence s autorovou ošetřovatelkou Editou Loskotovou (publikováno v autorově monografii Miroslav Lamač: Jan Zrzavý, Praha 1980 (str. 3), přiložena originální fotografie V. Zlámala s poděkováním za přání k autorovým 85. narozeninám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Miroslava Kocmanová - V zahradě

Miroslava Kocmanová
V zahradě

Id: 463702

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Ivan Sedliský - Noční portrét

Ivan Sedliský
Noční portrét

Id: 465702

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Olbram Zoubek - Jarmilo!

Jarmilo!

Id: 466503

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr cca 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek, vznik 1994

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jan  Zrzavý - Návrh na Ex libris

Návrh na Ex libris

Id: 468602

tuš/papír, rozměr listu 23 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně rukou psané úvahy a poznámky autora, vytvořeno na hlavičkovém papíru kavárny Louvre, Praha, volně loženo

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Patrik Saudek - Pokoj s piánem a vyhlídkou

Patrik Saudek
Pokoj s piánem a vyhlídkou

Id: 477205

kombinovaná technika, tuš/běloba/akryl/papír, rozměr 58 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, popsáno na zadní straně, přiložen Certifikát o pravosti obrazu vystavený autorem

Vyvolávací cena:

17 500

Detail