Čas na serveru 02:05:55

Aukce LXXXXVIII/2024

Iva Hüttnerová - Na procházce

Iva Hüttnerová
Na procházce

Id: 497507

litografie/papír, rozměr 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, autorský tisk

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan  Zrzavý - Loretánské náměstí

Loretánské náměstí

Id: 500615

litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Liesler - Žena s maskou

Josef Liesler
Žena s maskou

Id: 502801

tuš/ruční papír, rozměr listu cca 35 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Vladimír Jeniš - Na větrné hůrce

Vladimír Jeniš
Na větrné hůrce

Id: 506401

akryl/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Born - Ex libris

Ex libris

Id: 508401

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Born - Rozchod

Rozchod

Id: 473501

lept/papír, rozměr ve výřezu 33 x 22 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491104

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491106

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491107

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vojtěch Čapek - Nearby Access

Vojtěch Čapek
Nearby Access

Id: 494701

akryl/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Bohumír Matal - Kompozice

Bohumír Matal
Kompozice

Id: 494801

pastel/papír, rozměr ve výřezu 43 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jiří Mocek - Ležící (v trávě)

Jiří Mocek
Ležící (v trávě)

Id: 503501

olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Skalnatý břeh

Marie Čermínová - Toyen
Skalnatý břeh

Id: 427205

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491105

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Lev Šimák - Na lehátku

Lev Šimák
Na lehátku

Id: 502001

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail