Čas na serveru 14:17:27

Aukce C/2024

Miloslav Chlupáč - Postava

Miloslav Chlupáč
Postava

Id: 521612

kombinovaná technika, akvarel/tuš/tužka/papír, rozměr 31 x 29 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan  Zrzavý - Maják

Maják

Id: 500616

lept/papír, rozměr ve výřezu 8 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ota Janeček - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 511204

linoryt/ruční papír, rozměr listu cca 29 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, slepotiskové razítko Lyry Pragensis

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Snopy

František Daněk - Sedláček
Snopy

Id: 516401

olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Anderle - Vzpomínka

Vzpomínka

Id: 502601

lept/ruční papír, rozměr listu cca 50 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jaroslav Ronek - Jedoucí vlak

Jaroslav Ronek
Jedoucí vlak

Id: 516106

olej/karton, rozměr 62 x 88 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jan Kanyza - Tělo krajiny

Jan Kanyza
Tělo krajiny

Id: 519302

giclée tisk/ruční papír Velké Losiny, rozměr 42 x 29 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Kristian Kodet - Ležící anděl

Kristian Kodet
Ležící anděl

Id: 520306

lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 19 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Salvador Dalí - Edades de la Vida, 1973

Salvador Dalí
Edades de la Vida, 1973

Id: 493301

barevná litografie/ruční papír, rozměr listu cca 76 x 57 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, zažloutlý papír

Vyvolávací cena:

Detail

Albín Lhota - Vzpomínka na zimu

Albín Lhota
Vzpomínka na zimu

Id: 516610

olej/plátno, rozměr 22 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

Detail

Iva Hüttnerová - Na golfu

Iva Hüttnerová
Na golfu

Id: 517501

litografie/papír, rozměr 40 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Cína - Jelínek - Z Českých Křižánek

František Cína - Jelínek
Z Českých Křižánek

Id: 519702

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Hroch - Vinohrady u Velehradu

Vladimír Hroch
Vinohrady u Velehradu

Id: 519806

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, po

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Ležící

František Tichý
Ležící

Id: 520501

tuš/papír, velikost listu 23,5 x 25,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, papír v ploše zvlněný (viz foto)

Vyvolávací cena:
7 500

Detail

Jiří Mocek - Ráno

Jiří Mocek
Ráno

Id: 523901

olej/plátno, rozměr 30 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail