Čas na serveru 02:35:06

Aukce LXXXXI/2023

Josef Lada - Zima

Josef Lada
Zima

Id: 413004

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 85 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v pravém horním rohu natržený papír, lokálně potřísněno

Vyvolávací cena:

Detail

František Lhotka - Geometrické tvary

František Lhotka
Geometrické tvary

Id: 427402

kombinovaná technika/sololit, rozměr 34 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Vesele do Evropy

Vesele do Evropy

Id: 438201

litografie/papír, rozměr listu 10,5 x 21 cm, značeno a číslováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Kamil Lhoták - Stíhačka a míč

Kamil Lhoták
Stíhačka a míč

Id: 429403

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 13,5 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 100

Detail

Vojtěch  Sedláček - Konvolut dvou kusů

Vojtěch Sedláček
Konvolut dvou kusů

Id: 432405

tuš/papír, Na cestě: rozměr ve výřezu 14,5 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní časti, paspartováno, zaskleno, rámováno, Na saních: rozměr ve výřezu 11,5 x 16 cm, začeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Bauch - Dívka s holubicí

Jan Bauch
Dívka s holubicí

Id: 415703

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Maxmilian Pirner - Portrét dívky s dlouhými vlasy

Maxmilian Pirner
Portrét dívky s dlouhými vlasy

Id: 434124

tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 11 cm, značeno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 100

Detail