Čas na serveru 06:09:18

Aukce LXXXXV/2024

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 475004

olej/plátno, rozměr 56 x 51 cm, neznačeno, rámováno, na několika místech protržené plátno, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Václav Malý - Před chalupou

Václav Malý
Před chalupou

Id: 472502

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Jan Rapin - Amélie z Montmartru

Jan Rapin
Amélie z Montmartru

Id: 473301

olej/plátno, rozměr 55 x 85 cm, značeno vlevo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vratislav Nechleba - Portrét muže

Vratislav Nechleba
Portrét muže

Id: 467907

olej/plátno, rozměr 39,5 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
7 000

8 900

Detail

Jan Rapin - Nella

Jan Rapin
Nella

Id: 469402

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Stanislav Lolek - Pohled na Telč

Stanislav Lolek
Pohled na Telč

Id: 465601

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 31 x 40 cm, značenovporavo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (vznik kolem roku 1900), poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Haise - Pod Boubínem

Václav Haise
Pod Boubínem

Id: 469701

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František X. Diblík - Chrám Sv. Víta

František X. Diblík
Chrám Sv. Víta

Id: 467002

olej/sololit, rozměr 90 x 75 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Salvador Dalí - Dalího akt - kontemplace

Salvador Dalí
Dalího akt - kontemplace

Id: 472701

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 67 x 51 cm, značeno tužkou vpravo dole, číslováno a značeno slepotiskovým razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Jíra - Píseň písní

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 478002

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 13 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování autora a jeho ženy

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Pasta Oner
They will ignore you...

Id: 459401

serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, zaskleno, galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

7 501

Detail

Quido Mánes - Podobizna hraběcího komorníka

Quido Mánes
Podobizna hraběcího komorníka

Id: 465001

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience Muzeum umění Olomouc

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

  Neznačeno - Lovecký motiv

Neznačeno
Lovecký motiv

Id: 468902

olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Iva Hüttnerová - Klauni

Iva Hüttnerová
Klauni

Id: 473203

litografie/papír, rozměr 44 x 33 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Pasta  Oner - You are a Grownup

Pasta Oner
You are a Grownup

Id: 446608

Vyvolávací cena:

7 200

Detail