Čas na serveru 05:43:13

Aukce LXXXXVIII/2024

Jan Kristofori - Velké torzo

Jan Kristofori
Velké torzo

Id: 505905

kombinovaná technika/strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, po

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan Saudek - Gypsy Queens

Gypsy Queens

Id: 482401

fotografie/papír, rozměr 27,5 x 20,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Líbal - Jihočeský rybník

František Líbal
Jihočeský rybník

Id: 495301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Vzpomínka

Oldřich Kulhánek
Vzpomínka

Id: 500901

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Josef  Svoboda - Jarní pohled na sv. Mikuláše

Josef Svoboda
Jarní pohled na sv. Mikuláše

Id: 500101

olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 050

Detail

Josef Procházka - Stromy v lukách

Josef Procházka
Stromy v lukách

Id: 502201

olej/karton, rozměr ve výřezu 23,5 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 001

Detail

Antonín Machek  - připsáno - Portrét dívky s květinami ve vlasech

Antonín Machek - připsáno
Portrét dívky s květinami ve vlasech

Id: 463601

olej/plátno, rozměr 53 x 42 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, provedená rentoaláž

Vyvolávací cena:
7 000

13 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Z cyklu Střelnice

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491109

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Střelnice

Id: 491113

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Otakar Hůrka - U chalup

Otakar Hůrka
U chalup

Id: 497604

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Otakar Hůrka - Cesta

Otakar Hůrka
Cesta

Id: 497605

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Pasta  Oner - Václav Havel 2023

Pasta Oner
Václav Havel 2023

Id: 503101

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Robert Jiran - Akt

Robert Jiran
Akt

Id: 487004

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen Certifikát pravosti díla vystavený autorem

Vyvolávací cena:

12 600

Detail

Jiří Winter Neprakta - Žralok

Jiří Winter Neprakta
Žralok

Id: 483418

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 16,5 x 22 cm, neznačeno, volně loženo

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Robert Jiran - Sedící akt

Robert Jiran
Sedící akt

Id: 486808

Vyvolávací cena:

12 500

Detail