Čas na serveru 14:31:30

Aukce CI/2024

Roman Havelka - U lesa

Roman Havelka
U lesa

Id: 525001

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Patrik Saudek - Sukýnka Graffitti

Patrik Saudek
Sukýnka Graffitti

Id: 526302

kombinovaná technika, akryl/tuš/akvarel/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno na levé straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Václav Jansa - U napajedla

Václav Jansa
U napajedla

Id: 523301

olej/dřevo, rozměr 25 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

František Emler - Pstruzi

František Emler
Pstruzi

Id: 526002

olej/sololit, rozměr 20 x 59 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 501

Detail

Olbram Zoubek - Postava

Postava

Id: 523302

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu 28 x 21 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Otto Molitor - Děvče v kroji

Otto Molitor
Děvče v kroji

Id: 524003

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Kristofori - Blues

Jan Kristofori
Blues

Id: 525401

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 30 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Rataj - Brigitte Bardot

Josef Rataj
Brigitte Bardot

Id: 527103

giclée tisk/papír, rozměr listu 70 x 60 cm, značeno a číslováno ve spodní části, autorské slepotiskové razítko ve spodní části, limitovaná edice 1/5, volně loženo, po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jan Saudek - Přátelé

Přátelé

Id: 517604

kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 15 x 12 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jiří Anderle - Hlavy

Hlavy

Id: 520305

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Grus - V polích

Jaroslav Grus
V polích

Id: 521807

olej/plátno, rozměr 63 x 89 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan  Zrzavý - Kresba Jana Zrzavého s textem dopisu

Kresba Jana Zrzavého s textem dopisu

Id: 528912

kresba fixou/papír, rozměr 10,5 x 15,5 cm, značeno na zadní straně pod textem, adresováno osobní přítelkyni Ele Kadlecové, získáno z pozůstalosti adresátky

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Iva Hüttnerová - Trafika

Iva Hüttnerová
Trafika

Id: 521304

litografie/papír, rozměr listu 40 x 26 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan  Zrzavý - Portrét ženicha

Portrét ženicha

Id: 522206

kresba tužkou/papír, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Zdeněk Šorf - Torzo aktu

Zdeněk Šorf
Torzo aktu

Id: 523001

olej/plátno, rozměr 60 x 75 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:
9 500

9 500

Detail