Čas na serveru 14:16:02

Aukce CI/2024

Kamil Lhoták - Poutač - k autorovým sedmdesátinám II

Kamil Lhoták
Poutač - k autorovým sedmdesátinám II

Id: 525305

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole v tisku, značeno a datováno ve spodní části tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - dopisy I

Jan Zrzavý - dopisy I

Id: 528909

6 dopisů a 3 obálky z osobní korespondence Jana Zrzavého adresované jeho blízké přítelkyni Ele Kadlecové

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - dopisy II

Jan Zrzavý - dopisy II

Id: 528910

6 dopisů včetně obálek z osobní korespondence Jana Zrzavého adresované jeho blízké přítelkyni Ele Kadlecové, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jindra Kocourek - Pacovský okruh

Jindra Kocourek
Pacovský okruh

Id: 489604

olej/sololit, rozměr 26 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Jiří Winter Neprakta - Kdo to napsal

Jiří Winter Neprakta
Kdo to napsal

Id: 483420

tuš/papír, rozměr listu 33 x 24 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Miroslav Šnajdr - Zátiší s melounem

Miroslav Šnajdr
Zátiší s melounem

Id: 522001

olej/karton, rozměr 42 x 61 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Jiří Anderle - Bez názvu

Bez názvu

Id: 520303

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 21 x 14 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Anton Windmaier - Krajina u jezera

Anton Windmaier
Krajina u jezera

Id: 524001

olej/plátno, rozměr 44 x 97 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Dívka a ptáček

Dívka a ptáček

Id: 524101

barevná suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 49,5 x 46,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Josef Rataj - Bad Boy

Josef Rataj
Bad Boy

Id: 527101

giclée tisk/papír, rozměr listu 70 x 60 cm, značeno a číslováno ve spodní části, autorské slepotiskové razítko ve spodní části, limitovaná edice 1/5, volně loženo, po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan Rapin - Ariadna

Jan Rapin
Ariadna

Id: 530701

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 515201

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

7 600

Detail

Jan Saudek - Marie č. 1

Marie č. 1

Id: 524501

digitální tisk/plátno, rozměr 46,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Rapin - Siesta

Jan Rapin
Siesta

Id: 526601

olej/plátno, rozměr 50 x 85 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Cína - Jelínek - Dalmácké pobřeží

František Cína - Jelínek
Dalmácké pobřeží

Id: 519703

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 300

Detail