Čas na serveru 02:36:07

Aukce LXXXXI/2023

Ivan Sedliský - Červený portrét

Ivan Sedliský
Červený portrét

Id: 433109

olej/plátno, rozměr 100 x 85 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Václav Rabas - Podvečerní procházka

Václav Rabas
Podvečerní procházka

Id: 439403

olej/karton, rozměr 48 x 72 cm, neznačeno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti napsané PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem (viz foto)

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Zdeněk Burian - Don Pablo

Zdeněk Burian
Don Pablo

Id: 442404

tuš/papír, rozměr listu 20 x 29 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, ilustrace z knihy A.V.Friče Dlouhý lovec, nakl. SNDK, 1955

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Patrik Saudek - Pokušení

Patrik Saudek
Pokušení

Id: 433401

kombinovaná technika/tuš/akvarel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

29 700

Detail

Příhozy: 56

Adolf Born - Pozdrav Brehmovi

Pozdrav Brehmovi

Id: 431903

lept/ruční papír, rozměr listu cca 50 x 69 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Patrik Saudek - Hřích

Patrik Saudek
Hřích

Id: 433402

kombinovaná technika/tuš/akvarel/běloba/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, vpravo dole hůře čitelné značení, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 52

Josef Jíra - Záchytka Apolinář

Josef Jíra
Záchytka Apolinář

Id: 431701

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 38 x 44 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Účastníci: 19

František Bílek - Hlava Krista

František Bílek
Hlava Krista

Id: 433502

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 14 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Bohuslav Reynek - Krajina

Bohuslav Reynek
Krajina

Id: 437502

kombinovaná technika, pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 440401

lept/papír, rozměr 48 x 32 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Návrh bankovky

Oldřich Kulhánek
Návrh bankovky

Id: 434201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 21 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 55

Vladimír Jeniš - Sen o staré Praze XIII (Nový svět)

Vladimír Jeniš
Sen o staré Praze XIII (Nový svět)

Id: 436201

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Pavel Pardy - Střelec

Pavel Pardy
Střelec

Id: 437902

olej/sololit, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta rudolfinským malířům

Oldřich Kulhánek
Pocta rudolfinským malířům

Id: 429011

barevný lept/papír, rozměr listu 95 x 64 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Účastníci: 18

Jan  Dědina - Mořské lázně

Jan Dědina
Mořské lázně

Id: 436106

olej/karton, rozměr 53 x 85 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, (vznik cca 1905 - 1910)

Vyvolávací cena:
9 500

26 000

Detail