Čas na serveru 02:41:43

Aukce LXXXXI/2023

Patrik Saudek - Dívky

Patrik Saudek
Dívky

Id: 437802

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Tomáš Bím - Chianti

Tomáš Bím
Chianti

Id: 438202

tuš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Školní rekvizity

Marie Čermínová - Toyen
Školní rekvizity

Id: 394003

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu cca 23 x 37,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Antonín Málek - Abstraktní kompozice

Antonín Málek
Abstraktní kompozice

Id: 439807

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, papír zvlněný, malba krakelovaná a na několika místech vypadaná (viz foto)

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jiří Kolář - Portrét

Jiří Kolář
Portrét

Id: 429004

roláž/papír, rozměr ve výřezu 26 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 900

Detail

Bert Stern - Marilyn Monroe -Last Sitting

Bert Stern
Marilyn Monroe -Last Sitting

Id: 435301

fotografie, rozměr ve výřezu 50 x 50 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Viktor Oliva - V zahradnictví

Viktor Oliva
V zahradnictví

Id: 438903

akvarel/papír, rozměr listu 24 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Bohuslav Reynek - Ruth a Booz I

Bohuslav Reynek
Ruth a Booz I

Id: 434002

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno (opus G 345, 1954)

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Kristian Kodet - Portréty

Kristian Kodet
Portréty

Id: 433107

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 29 x 20 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, vznik 1969

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Eduard Boehm - Horská krajina

Eduard Boehm
Horská krajina

Id: 429507

olej/dřevo, rozměr 26 x 20,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

16 400

Detail

František  Tichý - Commedia dell arte I.

František Tichý
Commedia dell arte I.

Id: 429008

tříbarevná suchá jehla/papír, rozměr listu 43 x 61 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Bohuslav Reynek - Mezi dveřmi

Bohuslav Reynek
Mezi dveřmi

Id: 434003

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Sam Shaw - Marilyn Monroe

Sam Shaw
Marilyn Monroe

Id: 435303

fotografie, rozměr ve výřezu 48,5 x 48,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko autora a číslováno 8/10, fotografie zvlněná, na několika místech vrypy

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Ota Bubeníček - Krajina s břízami

Ota Bubeníček
Krajina s břízami

Id: 436401

olej/karton, rozměr 25 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Václav Hejna - Zamyšlení

Václav Hejna
Zamyšlení

Id: 433804

olej/plátno, rozměr 53 x 41 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail