Aukce LXXXXIII/2023
Henrich Šusták
Měděná abstrakce
Id: 452406
akryl/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 300 Kč
Vogue
Id: 442431
tuš/papír, rozměr listu 15 x 19 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Iva Hüttnerová
Lechtivý hovor
Id: 456506
litografie/papír, rozměr 40 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 000 Kč
Kája Saudek
Potapěči
Id: 378813
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 15 x 23 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
Karel Ludvík Klusáček
Osud talentu v Čechách
Id: 434128
tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Postavy
Id: 451502
kolorovaná litografie/papír, rozměr listu 27 x 18,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, Grafika byla součástí kalendáře z roku 1996 Sdružení českých umělců grafiků HOLLAR
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Veronika
Id: 452602
digitální fotografie/plátno, rozměr 30 x 45 cm, značeno a popsáno ve spodní části, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč
Karel Stehlík
Don Quijote
Id: 455404
olej/překližka, rozměr 15 x 42 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Jaroslav Vožniak
Kompozice
Id: 455506
olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, neznačeno, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 500 Kč
Petr Sís
Festival kouzelníků
Id: 452101
barevná litografie/papír, rozměr listu 58 x 45 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, litografie pro film Hudba kolonád, který podle vlastního námětu a scénáře realizoval v roce 1975 režisér Vladimír Sís jako vzpomínku na fiktivního karlovarského eskamotéra Viliho Broda.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Milada Šindlerová-Vokáčová
Surrealistická krajina
Id: 450103
olej/plátno, rozměr 71 x 55 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na autorském rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Magdalena Nováková
Žirafy
Id: 453801
kombinovaná technika, tužka/akryl/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč
Max Švabinský
Ranní lov
Id: 429010
lept/papír, rozměr listu 54 x 43 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 200 Kč
Oldřich Vlach
Žně
Id: 439404
olej/plátno, rozměr 67 x 97 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 000 Kč
Adolf Zahel
Kostel Nejsvětějšího Salvátora
Id: 450803
olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč