Aukce LXXXXIX/2024
Jiří Winter Neprakta
Nejúspěšnější pasák
Id: 483412
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 28 cm, popsáno ve spodní části, značeno na zadní straně autorským razítkem, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 277 Kč
Příhozy: 49
Theodor Pištěk
Indiáni
Id: 505401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Jaroslav Panuška
Zimní krajina
Id: 507401
olej/karton, rozměr 43 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 000 Kč
Justus Juncker - okruh
V kuchyni
Id: 507601
olej/plátno, rozměr 75,5 x 57 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
11 000 Kč
František Emler
Bergen
Id: 510910
olej/sololit, rozměr 16,5 x 43 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 000 Kč
Josef Lada
Jaro
Id: 445001
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 85 cm, značeno a datováno v tisku vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, v pravém horním rohu natrženo
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Zdeněk Miler
Krteček a žebřík
Id: 469901
kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr 21 x 30 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
František Květoň
Letní nálada
Id: 505603
olej/sololit, rozměr 74 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Iva Hüttnerová
Lyžaři
Id: 508201
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Kamil Kubík
Newyorská burza
Id: 509002
autorský tisk/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole v tisku, tužkou tamtéž, popsáno vlevo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Petr Modlitba
Dinosauří rekordmani
Id: 509304
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, uvedeno v brožuře Dinosauří rekordmani, brožura přiložena
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Kamil Lhoták
Letadlo
Id: 512306
tuš/ruční papír, rozměr listu cca 15,5 x 12 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč
Stanislav Kolíbal
Hranou i plochou
Id: 512901
lept/papír, rozměr listu 39 x 26,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Jiří Mocek
U bazénu
Id: 515301
olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Rostislav Osička
V ringu
Id: 504001
olej/plátno, rozměr 80 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
10 000 Kč