Čas na serveru 21:18:10

Aukce LXXXXIX/2024

Jiří Winter Neprakta - Nejúspěšnější pasák

Jiří Winter Neprakta
Nejúspěšnější pasák

Id: 483412

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 28 cm, popsáno ve spodní části, značeno na zadní straně autorským razítkem, volně loženo

Vyvolávací cena:

11 277

Detail

Příhozy: 49

Theodor Pištěk - Indiáni

Theodor Pištěk
Indiáni

Id: 505401

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 24 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jaroslav Panuška - Zimní krajina

Jaroslav Panuška
Zimní krajina

Id: 507401

olej/karton, rozměr 43 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Justus Juncker - okruh - V kuchyni

Justus Juncker - okruh
V kuchyni

Id: 507601

olej/plátno, rozměr 75,5 x 57 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

František Emler - Bergen

František Emler
Bergen

Id: 510910

olej/sololit, rozměr 16,5 x 43 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Josef Lada - Jaro

Josef Lada
Jaro

Id: 445001

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 85 cm, značeno a datováno v tisku vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, v pravém horním rohu natrženo

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Zdeněk Miler - Krteček a žebřík

Zdeněk Miler
Krteček a žebřík

Id: 469901

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr 21 x 30 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

František Květoň - Letní nálada

František Květoň
Letní nálada

Id: 505603

olej/sololit, rozměr 74 x 104 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Iva Hüttnerová - Lyžaři

Iva Hüttnerová
Lyžaři

Id: 508201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 28,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Kamil Kubík - Newyorská burza

Kamil Kubík
Newyorská burza

Id: 509002

autorský tisk/papír, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole v tisku, tužkou tamtéž, popsáno vlevo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Petr Modlitba - Dinosauří rekordmani

Petr Modlitba
Dinosauří rekordmani

Id: 509304

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, uvedeno v brožuře Dinosauří rekordmani, brožura přiložena

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Kamil Lhoták - Letadlo

Kamil Lhoták
Letadlo

Id: 512306

tuš/ruční papír, rozměr listu cca 15,5 x 12 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Stanislav Kolíbal - Hranou i plochou

Stanislav Kolíbal
Hranou i plochou

Id: 512901

lept/papír, rozměr listu 39 x 26,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Mocek - U bazénu

Jiří Mocek
U bazénu

Id: 515301

olej/plátno, rozměr 30 x 42 cm, značeno ve spodní části, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Rostislav Osička - V ringu

Rostislav Osička
V ringu

Id: 504001

olej/plátno, rozměr 80 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail