Čas na serveru 02:30:41

Aukce LXXXXV/2024

Milton H. Greene - Marilyn in Gypsy Costume

Milton H. Greene
Marilyn in Gypsy Costume

Id: 475902

fotografie, rozměr ve výřezu 26 x 26 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Václav Malý - Za chalupou

Václav Malý
Za chalupou

Id: 472503

olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 044

Detail

Pavel Sukdolák - Krajina

Pavel Sukdolák
Krajina

Id: 428906

litografie/papír, rozměr 69,5 x 53,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Kamil Lhoták - Balón ve skalnaté krajině

Kamil Lhoták
Balón ve skalnaté krajině

Id: 461008

serigrafie/papír, rozměr listu 25 x 17 cm, značeno a datováno v tisku, značeno tužkou vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Kamil Lhoták - Konvolut dvou kusů

Kamil Lhoták
Konvolut dvou kusů

Id: 461009

Příliv: lept/papír, rozměr listu 10,5 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, Stroj pouště a hora: litografie/papír, rozměr listu 11 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jiří Anderle - Bohumilu Hrabalovi

Bohumilu Hrabalovi

Id: 465302

lept/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 10,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jiří V. Peca - Abstrakce

Jiří V. Peca
Abstrakce

Id: 469407

strukturální malba/plátno, rozměr 105 x 90 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, olištováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Ferdinand Kotvald - Kytice ve váze

Ferdinand Kotvald
Kytice ve váze

Id: 474701

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 60 x 29 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Albín Brunovský - Konvolut dvou ex libris

Albín Brunovský
Konvolut dvou ex libris

Id: 461002

Dcery pana Pointiera pózují u fotografa: barevná křídová litografie/papír, rozměr listu 25 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 388, Rozhřešení: barevná křídová litografie/papír, rozměr listu 25 x 18 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, uvedeno v monografii Albín Brunovský - Kompletní grafické dílo pod č. 385,

Vyvolávací cena:

Detail

Miroslava Kocmanová - Pěčín

Miroslava Kocmanová
Pěčín

Id: 463704

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, neznačeno, olištováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Váchal - Mýtický výjev

Josef Váchal
Mýtický výjev

Id: 468603

kresba tužkou/pauzovací papír, rozměr ve výřezu 35 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jíra - Sametovka

Josef Jíra
Sametovka

Id: 478003

kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování autorovou ženou

Vyvolávací cena:

Detail

Salvador Dalí - Božská komedie

Salvador Dalí
Božská komedie

Id: 418207

2 ks dřevoryt/ruční papír, rozměr každého listu 33 x 26 cm, neznačeno, volně loženo, přiloženy dva díly knihy LE PURGATOIRE

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Gustav Macoun - Zima u chalupy

Gustav Macoun
Zima u chalupy

Id: 476003

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jindra Kocourek - Politici

Jindra Kocourek
Politici

Id: 453601

olej/sololit, rozměr 20,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail