Čas na serveru 05:45:54

Aukce LXXXXVIII/2024

Alfons Mucha - Polibek jara

Alfons Mucha
Polibek jara

Id: 486001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole v tisku, značeno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček na píšťalce

Ptáček na píšťalce

Id: 497509

bronzová plastika, rozměr 12,5 x 7 cm, neznačeno, přiložen Certifikát autorství vystavený synem autora, Ing. Tomášem Janečkem (2018), kat. č. 9813

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

František Ringo Čech - Zátopek vyplašil jezevce

František Ringo Čech
Zátopek vyplašil jezevce

Id: 505101

olej/plátno, rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s šiškami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s šiškami

Id: 484808

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12,5 cm, značeno vpravo dole v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Kristian Kodet - Hudebník

Kristian Kodet
Hudebník

Id: 491805

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 30 x 16,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jiří Anderle - Jezdci apokalypsy

Jezdci apokalypsy

Id: 500601

lept/ruční papír, rozměr listu cca 96 x 65 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

27 000

Detail

Zdeněk Burian - Sam Hawkens

Zdeněk Burian
Sam Hawkens

Id: 501702

tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno jako ilustrace v knize Karla Maye Vinnetou, vyd. SNDK Praha 1965, str. 182 (kniha přiložena), po

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Vlastimil Rada - Benátky

Vlastimil Rada
Benátky

Id: 499305

olej/plátno fixované na překližce, rozměr 36 x 42 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, rámováno, poškozený rám, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Richard Wiesner - Dívka s loutnou

Richard Wiesner
Dívka s loutnou

Id: 500803

kombinovaná technika, olej/tempera/sololit, rozměr 47 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Adolf Born - Kočičí virtuos

Kočičí virtuos

Id: 508402

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 490

Detail

Jan  Zrzavý - Návrh plakátu na vlastní výstavu

Návrh plakátu na vlastní výstavu

Id: 490902

tuš/papír, rozměr ve výřezu 8 x 4,7 cm (drobná kresba), značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 200

Detail

Příhozy: 62

Josef Liesler - Zátiší s ovocem a vázou

Josef Liesler
Zátiší s ovocem a vázou

Id: 498401

tempera/papír, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně původní štítek čfvu s popisem díla

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jaroslava Solovjevová - Pařížské komíny

Jaroslava Solovjevová
Pařížské komíny

Id: 499903

olej/sololit, rozměr 25 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jan Eipell - V plamenech

Jan Eipell
V plamenech

Id: 501001

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jan Konůpek - Maria

Jan Konůpek
Maria

Id: 502503

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 37 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail