Čas na serveru 14:23:29

Aukce C/2024

Pavel Janák - Porcelánový servis 9 ks

Pavel Janák
Porcelánový servis 9 ks

Id: 521407

porcelán - 9 ks, malovaný dekor se zlidovělým florálním motivem, zelená podglazurní značka Schnabel- Desná, značka malírny Flekna a Strádal: konvička výška 24 cm, mléčenka výška 16,5 cm, cukřenka výška 13,5 cm, 6 šálků s podšálky, jeden z hrnečků drobně poškozen.

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Tomáš Hřivnáč - Ve vlasech

Tomáš Hřivnáč
Ve vlasech

Id: 521604

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Jan Saudek - Bořek Šípek

Bořek Šípek

Id: 519301

digitální tisk/plátno, rozměr 45 x 37 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:
6 000

28 000

Detail

Petr Modlitba - Gigantopithecus Blacki

Petr Modlitba
Gigantopithecus Blacki

Id: 519803

olej/karton, rozměr ve výřezu 45 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, bude publikováno jako ilustrace v připravované knize Atlas prehistorických živočichů, vyd. Albatros, po

Vyvolávací cena:
7 500

28 000

Detail

Olbram Zoubek - Léto

Léto

Id: 513902

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2009)

Vyvolávací cena:

27 770

Detail

Účastníci: 19

Marie Čermínová - Toyen - Zmrzlinářka

Marie Čermínová - Toyen
Zmrzlinářka

Id: 484812

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 58

Adolf Born - Čarodějka a trpaslík

Čarodějka a trpaslík

Id: 514401

litografie/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Josef Ullmann - U vody

Josef Ullmann
U vody

Id: 514801

olej/plátno, rozměr 44 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, vznik kolem roku 1895, bude publikováno v autorově připravované monografii

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček I.

Andělíček I.

Id: 519201

papírový reliéf, ruční papír/zlato, rozměr ve výřezu 9 x 24 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Erich Schmidt-Kestner - Chlapec na koni

Erich Schmidt-Kestner
Chlapec na koni

Id: 521406

bronzová plastika na mramorovém podstavci, patinovaný bronz, celkový rozměr 44 x 32,5 x 11,5 cm, výška bez podstavce 32 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 518201

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 200

Detail

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 505501

bronzová plastika, celková výška 49 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Vlastimil Zábranský - Žena s rybou

Vlastimil Zábranský
Žena s rybou

Id: 521603

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech malba přilepená ke sklu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jan Skramlík - U krbu

Jan Skramlík
U krbu

Id: 497701

olej/plátno, rozměr 66 x 56 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jiří Anderle - Voják a matka s dítětem

Voják a matka s dítětem

Id: 501907

kombinovaná technika, suchá jehla/fotokoláž/ruční papír, rozměr listu 95,5 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Iluze a realita, v roce 1982 byl tento cyklus vystaven na Bienále v Benátkách

Vyvolávací cena:
9 500

24 000

Detail