Čas na serveru 14:31:27

Aukce C/2024

Adolf Born - E. A. Poe

E. A. Poe

Id: 514402

litografie/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 36 x 51,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jan Saudek - The Cigar Smoker

The Cigar Smoker

Id: 515803

kolorovaná fotografie, rozměr cca 36 x 31 cm, značeno vlevo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Účastníci: 19

Salvador Dalí - Božská komedie - Zpěv 31

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 31

Id: 517403

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 20,3 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, přiložena kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 521301

bronzová plastika, rozměr 9 x 6,5 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora, kat.č. 9644

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Jiří Anderle - Voják, syn a žena

Voják, syn a žena

Id: 501905

kombinovaná technika, lept/suchá jehla/fotokoláž/ruční papír, rozměr listu 96 x 64 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, z cyklu Iluze a realita, v roce 1982 byl tento cyklus vystaven na Bienále v Benátkách

Vyvolávací cena:
9 500

23 000

Detail

Jan Saudek - Oh, those amazingly beautiful B. sisters

Oh, those amazingly beautiful B. sisters

Id: 520703

fotografie/papír, rozměr cca 29,7 x 40,5 cm, značeno, číslováno, datováno a popsáno po obvodu fotografie, volně loženo

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 521302

bronzová plastika, rozměr 7,5 x 3 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát pravosti vystavený Ing. Tomášem Janečkem, synem autora, kat.č. 9951

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Robert Jiran - Eva s jablkem

Robert Jiran
Eva s jablkem

Id: 500401

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

22 222

Detail

Ota Bubeníček - U rybníčka

Ota Bubeníček
U rybníčka

Id: 512404

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Martin Mainer - Rej postav

Martin Mainer
Rej postav

Id: 522301

olej/plátno, rozměr 41 x 51 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

22 000

Detail

Olbram Zoubek - Eva a had z ráje

Eva a had z ráje

Id: 513901

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2002)

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Saudek - Veronique, still a Virgin

Veronique, still a Virgin

Id: 515804

kolorovaná fotografie, rozměr cca 18 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 48

Josef  Svoboda - Mořské pobřeží

Josef Svoboda
Mořské pobřeží

Id: 516107

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Jíra - Píseň písní

Josef Jíra
Píseň písní

Id: 516801

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 55,5 x 37 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Meindert Hobbema - okruh - Mlýn na okraji lesa

Meindert Hobbema - okruh
Mlýn na okraji lesa

Id: 517103

olej/dřevo, rozměr 37 x 53 cm, neznačeno, rámováno, na dvou místech prasklé dřevo, malba místy krakelovaná (viz foto), vznik konec 17. stol.

Vyvolávací cena:

21 000

Detail