Čas na serveru 14:16:23

Aukce CI/2024

Alexej Terenin - Převozník

Alexej Terenin
Převozník

Id: 511110

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, značeno vpravo dole, značeno, popsáno a datováno a na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Iva Hüttnerová - Vavřín

Iva Hüttnerová
Vavřín

Id: 511803

litografie/papír, rozměr listu 54 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 513602

dřevěná polychromovaná plastika, celkový rozměr 7,5 x 8,5 cm, neznačeno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaroslav Mandl - Zebry

Jaroslav Mandl
Zebry

Id: 526602

vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 70 x 90 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan  Zrzavý - J. Zrzavý - korespondence I

J. Zrzavý - korespondence I

Id: 528901

10 ks osobní korespondence Jana Zrzavého adresované jeho blízké přítelkyni Ele Kadlecové, prošlé poštovním provozem

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - korespondence VIII

Jan Zrzavý - korespondence VIII

Id: 528908

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Miroslava Kocmanová - Kateřina

Miroslava Kocmanová
Kateřina

Id: 483612

olej/plátno, rozměr 100 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, na několika místech oděrky v malbě

Vyvolávací cena:
6 000

Detail

František Květoň - Usínající krajina

František Květoň
Usínající krajina

Id: 514308

olej/sololit, rozměr 67 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Renčín - Tříděný odpad

Vladimír Renčín
Tříděný odpad

Id: 522603

tuš/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - korespondence II

Jan Zrzavý - korespondence II

Id: 528902

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Zrzavý - Jan Zrzavý - korespondence III

Jan Zrzavý - korespondence III

Id: 528903

Vyvolávací cena:

Detail

Miroslava Kocmanová - U Invalidovny

Miroslava Kocmanová
U Invalidovny

Id: 483607

olej/plátno, rozměr 81 x 100 cm, značeno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan  Smetana - Žena ze střední Jávy

Jan Smetana
Žena ze střední Jávy

Id: 494803

tempera/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, ve spodní části přehnutý papír (viz foto)

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Souček (Bor) - Na ulici

Karel Souček (Bor)
Na ulici

Id: 515202

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 33,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Tomáš Bím - Za úplňku

Tomáš Bím
Za úplňku

Id: 521408

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 56,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail