Čas na serveru 14:26:47

Aukce CI/2024

Patrik Hábl - Modrozlatá hora

Patrik Hábl
Modrozlatá hora

Id: 523305

olej/karton, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Ferdinand Engelmüller - Česká krajina

Ferdinand Engelmüller
Česká krajina

Id: 523402

olej/plátno, rozměr 68 x 98 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti odborně restaurováno

Vyvolávací cena:
9 500

43 000

Detail

Blanka Bohdanová - Andělský ostrov

Blanka Bohdanová
Andělský ostrov

Id: 526205

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole a na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

41 900

Detail

Příhozy: 49

Ivan Svatoš - Pražské Benátky

Ivan Svatoš
Pražské Benátky

Id: 525404

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Kolektiv autorů - Pocta pro Radka Kratinu - 19 grafik

Kolektiv autorů
Pocta pro Radka Kratinu - 19 grafik

Id: 525601

kompletní soubor 19 grafických prací v původní obálce, celkové rozměry obálky 31 x 43 cm, rozměry jednotlivých listů 42 x 30 cm, autoři děl: Dalibor Chatrný, Vladislav Mirvald, Eduard Ovčáček, Rudolf Filla, Štefan Belohradský, Josef Hampl, Jozef Jankovič, Věra Janoušková, Tamara Klimová, Jan Kubíček, Jiří Lindovský, Ivan Ouhel, Jaroslava Severová, Rudolf Sikora, Miroslav Štolfa, Jiří Valoch, Lenka Vilhelmová, Magdalena Vovsová, Stanislav Zippe, popis jednotlivých děl pod fotografiemi, obálka poškozená (viz foto)

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Jan  Smetana - Zelené léto

Jan Smetana
Zelené léto

Id: 526605

olej/karton, rozměr 35 x 25 cm, značeno vlevo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

39 100

Detail

Josef Jíra - Na loďce - oboustranný obraz

Josef Jíra
Na loďce - oboustranný obraz

Id: 510301

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
15 000

39 000

Detail

Jan Saudek - Slovanka

Slovanka

Id: 517603

kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 25 x 20,5 cm, značeno,číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

38 660

Detail

Příhozy: 67

Vlastimil Zábranský - Tvář

Vlastimil Zábranský
Tvář

Id: 518803

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Otakar Číla - Lovecké zátiší

Otakar Číla
Lovecké zátiší

Id: 524301

olej/plátno, rozměr 98 x 78 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
12 500

38 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka s růží

Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží

Id: 525301

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12 cm, značeno ve spodní části v tisku a vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 65

Robert Jiran - Ve vaně

Robert Jiran
Ve vaně

Id: 511003

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 60

Pravoslav Kotík - Za úplňku

Pravoslav Kotík
Za úplňku

Id: 521803

olej/karton, rozměr 46 x 54 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, poškozený rám, v místě podpisu vryp (viz foto)

Vyvolávací cena:
15 000

36 000

Detail

Salvador Dalí - Božská komedie - zpěv č.12, Minotaurus

Salvador Dalí
Božská komedie - zpěv č.12, Minotaurus

Id: 530603

barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, autorsky značeno vpravo dole, číslováno 133/150 vlevo dole, De Luxe vydání vybraných 12 dřevorytů, které vznikly jako ilustrace bibliofilského vydání Danteho Božské komedie v roce 1959, na zadní straně kopie certifikátu podepsaného a očíslovaného autorem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 56

Robert Jiran - Trumpetista (z cyklu Jazz)

Robert Jiran
Trumpetista (z cyklu Jazz)

Id: 511004

Vyvolávací cena:

35 100

Detail

Příhozy: 66