Čas na serveru 02:28:58

Aukce LXXXXI/2023

Jan  Novopacký - Lesní cesta

Jan Novopacký
Lesní cesta

Id: 438905

akvarel/papír, rozměr 27,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

František Ringo Čech - Na Hrádečku

František Ringo Čech
Na Hrádečku

Id: 442424

fix/papír, rozměr 26 x 20 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

3 400

Detail

Josef Lada - Léto

Josef Lada
Léto

Id: 413002

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 85 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na několika místech natržený papír

Vyvolávací cena:

3 320

Detail

František Kupka - Vous devriez bien nous la foutre!

František Kupka
Vous devriez bien nous la foutre!

Id: 394001

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 47 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Albín Brunovský - Frustrace tolerance

Albín Brunovský
Frustrace tolerance

Id: 394020

lept/suchá jehla/papír, rozměr tiskové plochy cca 11 x 7 cm, rozměr listu 29 x 19,5 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jan Kutálek - Konvolut čtyř kusů dekorativní keramiky

Jan Kutálek
Konvolut čtyř kusů dekorativní keramiky

Id: 428113

čtyři ks dekorativní keramiky, pálená hlína/glazura, PF 77, PF 78, PF 79 , Adam a Eva, rozměr 10 - 12 cm, značeno na přední části

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Jan Kutálek - Konvolut čtyř kusů - keramické PF

Jan Kutálek
Konvolut čtyř kusů - keramické PF

Id: 428112

čtyři ks dekorativní keramiky, pálená hlína/glazura, PF 69, PF 70, PF 80, PF 81, rozměr 10 - 12 cm, značeno na přední části

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Václav Jansa - Druhý břeh

Václav Jansa
Druhý břeh

Id: 434105

uhel/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

  Autor neurčen - Kočky

Kočky

Id: 436111

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, malba na několika místech poškozená

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Václav Jansa - Konvolut dvou kusů

Václav Jansa
Konvolut dvou kusů

Id: 436112

ilustrace k básním, Břízka: kombinovaná technika, tužka/tuš/papír, rozměr 47 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, Dub: kombinovaná technika, tužka/tuš/papír, rozměr 47 x 32 cm, značeno v kresbě, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Raffaele Mainella - Benátští rybáři

Raffaele Mainella
Benátští rybáři

Id: 438901

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 17 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Adriena Šimotová - Kompozice

Adriena Šimotová
Kompozice

Id: 437702

lept/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Bohumil Stanislav Urban - U řeky

Bohumil Stanislav Urban
U řeky

Id: 436105

olej/karton, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Karel Šimůnek - Dáma na sofá

Karel Šimůnek
Dáma na sofá

Id: 403004

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jaroslav Malinský - V zimě

Jaroslav Malinský
V zimě

Id: 436103

olej/plátno, rozměr 36 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail