Čas na serveru 02:43:37

Aukce LXXXXI/2023

Kája Saudek - Velechrám jejího těla

Kája Saudek
Velechrám jejího těla

Id: 433001

kombinovaná technika/tuš/běloba/tempera/karton, rozměr 70 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Albín Brunovský - Dáma v klobouku (Widow)

Albín Brunovský
Dáma v klobouku (Widow)

Id: 431901

lept/ruční papír, rozměr listu cca 68 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Příhozy: 76

Jiří Anderle - Dialog se zlatým kapradím

Dialog se zlatým kapradím

Id: 439101

kombinovaná technika/plátno, rozměr 24 x 35 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

74 000

Detail

Ota Janeček - Viklan

Viklan

Id: 439104

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
10 000

74 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 59

František Kupka - Abstrakce

František Kupka
Abstrakce

Id: 430302

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 36 cm, značeno autorským razítkem vpravo dole, paspartováno, rámováno

Vyvolávací cena:

73 000

Detail

Příhozy: 53

Kristian Kodet - Námluvy

Kristian Kodet
Námluvy

Id: 431702

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

72 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 65

Kristian Kodet - Sblížení

Kristian Kodet
Sblížení

Id: 431001

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 67

Alois Kalvoda - Krajina se snopy

Alois Kalvoda
Krajina se snopy

Id: 433603

olej/plátno, rozměr 85 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech vypadaná malba (viz foto), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 500

61 000

Detail

Příhozy: 61

Vladimír Kompánek - Zima

Vladimír Kompánek
Zima

Id: 424102

olej/sololit, rozměr 30 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, na vyžádání možno zajistit vystavení znaleckého posudku PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Iva Hüttnerová - Cabinet Portrait

Iva Hüttnerová
Cabinet Portrait

Id: 435101

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 22 x 17 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

58 000

Detail

Příhozy: 55

František  Hudeček - Imaginativní krajina

František Hudeček
Imaginativní krajina

Id: 433802

olej/karton, rozměr 22,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti vystaveno v Galerii Moderna

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Olbram Zoubek - Anděl

Anděl

Id: 434601

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Účastníci: 24

Otakar Číla - Koroptve v zimě

Otakar Číla
Koroptve v zimě

Id: 436101

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 74

František Drtikol - Krajina s řekou

František Drtikol
Krajina s řekou

Id: 435801

olej/karton, rozměr 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 53

Robert Jiran - U okna

Robert Jiran
U okna

Id: 433115

Vyvolávací cena:

48 300

Detail

Příhozy: 80