Čas na serveru 06:05:12

Aukce LXXXXI/2023

Vincenc Vingler - Ptáček

Vincenc Vingler
Ptáček

Id: 433806

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 8 x 14 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Apollonas Soben - Pohled do světlé budoucnosti

Apollonas Soben
Pohled do světlé budoucnosti

Id: 435404

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jaroslav Mandl - Časoprostor

Jaroslav Mandl
Časoprostor

Id: 436802

vyřezávaný reliéf/akryl/deska, rozměr 68,5 x 68,5 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Gustav Macoun - Zimní krajina

Gustav Macoun
Zimní krajina

Id: 434301

olej/karton, rozměr 47 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 600

Detail

Jaroslav Vlasák - Z cyklu Svět andělů

Jaroslav Vlasák
Z cyklu Svět andělů

Id: 432702

kombinovaná technika olej/akryl/strukturální malba/sololit, rozměr 49 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jan Rapin - Krásná Francoise

Jan Rapin
Krásná Francoise

Id: 438001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Tavík Šimon - Pařížský boulevard

František Tavík Šimon
Pařížský boulevard

Id: 439804

barevný lept/papír, rozměr listu 44 x 54 cm, značeno a datováno v tisku na pravé straně, vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Vladimír Renčín - Nadávám, tedy jsem!

Vladimír Renčín
Nadávám, tedy jsem!

Id: 436301

akvarel/tuš/papír, rozměr 21 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo nahoře, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 433102

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 44 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Oldřich Kulhánek - Jan Marek Marci

Oldřich Kulhánek
Jan Marek Marci

Id: 435001

litografie/papír, rozměr listu 66 x 46 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 600

Detail

Zdeněk Strouhal - Rozhovor

Zdeněk Strouhal
Rozhovor

Id: 433302

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan Vyčítal - Žabomyší problémy

Jan Vyčítal
Žabomyší problémy

Id: 433602

akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 30 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Ladislav Novák - Constructions

Ladislav Novák
Constructions

Id: 435602

kombinovaná technika, froasáž/ ruční papír, rozměr cca 41 x 29 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Vojtěch Čapek - Mlhavá souznění

Vojtěch Čapek
Mlhavá souznění

Id: 438401

akryl/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Radek Baláž - Marlene Dietrich a její Auburn Speedster

Radek Baláž
Marlene Dietrich a její Auburn Speedster

Id: 434001

olej/plátno, rozměr 67 x 100 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail