Čas na serveru 02:24:08

Aukce LXXXXV/2024

Bohumil Vrzal - Vzpomínka na Kroměříž

Bohumil Vrzal
Vzpomínka na Kroměříž

Id: 471101

kombinovaná technika/plátno, rozměr 55 x 43 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s pohárem

Emil Filla
Zátiší s pohárem

Id: 479701

kombinovaná technika, koláž/papír, rozměr listu cca 15,4 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, provenience: soukromá sbírka Švýcarsko - Basilej

Vyvolávací cena:
15 000

36 000

Detail

Jan  Zrzavý - Kristus - tvář z roušky Sv. Veroniky

Kristus - tvář z roušky Sv. Veroniky

Id: 462201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 10 cm, značeno ve spodní části, věnováno autorově ošetřovatelce Editě Loskotové, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Adolf Born - Don Quijote

Don Quijote

Id: 472001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 40,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Kristian Kodet - Oči

Kristian Kodet
Oči

Id: 473202

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Antoš Frolka - Krojované ženy

Antoš Frolka
Krojované ženy

Id: 476007

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 37 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Pocta rudolfínským malířům

Oldřich Kulhánek
Pocta rudolfínským malířům

Id: 470501

barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 95 x 64 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Robert Jiran - Tři ženy

Robert Jiran
Tři ženy

Id: 470403

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Ota Bubeníček - Chalupa

Ota Bubeníček
Chalupa

Id: 474501

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 31 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jaroslav Panuška - Krajina před bouří

Jaroslav Panuška
Krajina před bouří

Id: 464403

olej/karton, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole, popsáno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 48

Jiří Anderle - Růže a dívka 8 x

Růže a dívka 8 x

Id: 467802

kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu 48 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Účastníci: 18

Oldřich Kulhánek - Hudební zátiší

Oldřich Kulhánek
Hudební zátiší

Id: 470502

barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 95 x 64 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Ota Bubeníček - Výhled z mého okna

Ota Bubeníček
Výhled z mého okna

Id: 467905

olej/karton, rozměr ve výřezu 21 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartového, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Olbram Zoubek - Štěstěna

Štěstěna

Id: 468802

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2014)

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan  Zrzavý - Plachetnice

Plachetnice

Id: 471417

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 11 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 57