Čas na serveru 02:37:12

Aukce LXXXXV/2024

Jan Kristofori - Múza

Jan Kristofori
Múza

Id: 475003

strukturální malba/sololit, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Laco Déczi - Chrám duše

Laco Déczi
Chrám duše

Id: 475601

kombinovaná technika, asambláž/překližka, rozměr 44 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Gustav  Porš - Polní cestou po dešti k večeru

Gustav Porš
Polní cestou po dešti k večeru

Id: 473702

olej/plátno, rozměr 37,5 x 40 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Bohuslav Reynek - Pastorale XII

Bohuslav Reynek
Pastorale XII

Id: 474603

suchá jehla/papír, rozměr 27,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, z dvanáctidílného cyklu Pastorale (vydáno 1947)

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 50

Adolf Born - Triumfální příjezd Baccha

Triumfální příjezd Baccha

Id: 475101

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 50,5 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Gustav  Porš - Boží muka

Gustav Porš
Boží muka

Id: 476204

olej/karton, rozměr 37 x 48 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Vasil Petrica - Milenci

Vasil Petrica
Milenci

Id: 468103

mramorová plastika, rozměr 49 x 23 x 18 cm, značeno a datováno ve spodní části vpravo, ve spodní části na několika místech otluky

Vyvolávací cena:
9 000

22 600

Detail

Emanuel Krescenc Liška - Máří Magdalena

Emanuel Krescenc Liška
Máří Magdalena

Id: 472501

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 21 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 600

Detail

Max Gaisser - Malíř

Max Gaisser
Malíř

Id: 467903

olej/dřevo, rozměr 21 x 21 cm, značeno na pravé straně, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František  Tichý - Cyrano

František Tichý
Cyrano

Id: 471405

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28 x 24 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Leoš Suchan - Barokní hádanka (studie VIII)

Leoš Suchan
Barokní hádanka (studie VIII)

Id: 469303

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:
7 000

21 000

Detail

Jaroslav Šetelík - Loreta

Jaroslav Šetelík
Loreta

Id: 469304

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 36,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Stanislav Kolíbal - Kompozice

Stanislav Kolíbal
Kompozice

Id: 471606

tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Josef Krejsa - Před hospodou

Josef Krejsa
Před hospodou

Id: 472202

olej/plátno, rozměr 60 x 76 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jaroslav Panuška - Stará hospoda v Mnichově Hradišti

Jaroslav Panuška
Stará hospoda v Mnichově Hradišti

Id: 476004

kombinovaná technika, akvarel/papír, rozměr 12,5 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

20 000

Detail